12 Ay Taahhütlü İnternet Kampanyası

> > >

TTNET yeni internet bağlatmayı düşünen aboneleri için Tam İsabet Kampanyası süresini 31 Mart 2013 tarihine kadar uzattı. Evine yeni internet bağlatacak , TTNET ile yeni tanışacak aboneler için çok özel indirimli bir kampanya.

Limitli internet kullanmayı düşünen yeni abonelerimize TTNET NET6 6 GB kotalı internet paketini öneriyoruz. Tam 12 ay boyunca ayda sadece 22 TL internet ücreti ödeyeceksiniz.

Sınırsız internet kullanmak isteyen internet kullanırken sınırlardan hoşlanmayan yeni TTNET müşterilerimiz ise TTNET NETLİMİTSİZ tarifesini seçerek ayda 44 TL ödeyerek internet hizmetinden yararlanabilecekler.

KAMPANYA KOŞULLARI

 • TTNET Tam İsabet Kampanyasından 12 ay TTNET ile kalma sözü veren yeni bireysel ve kurumsal aboneler yararlanabilecektir.
 • 12 ay süreniz bittiğinde Adsl tarifeniz güncel tarife fiyatları üzerinden devam edecektir.  Kampanya bittiği dönem eğer yeni TTNET kampanyaları varsa istediğiniz farklı bir kampanyadan yararlanmayı tercih ederek indirimli olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.
 • Daha önce ADSL abonesi olan ve abonelik iptali yapan aboneler, iptal tarihinden sonraki ilk 3 ay içinde tekrar TTNET abonesi olmaları durumunda bu kampanyadan yararlanamazlar.
 • 12 aylık taahhüt süresi boyunca müşterilerimiz kampanyaya girdikleri tarife paketinin altına düşmemek kaydıyla tarife hız ve paket değişikliği yapabileceklerdir. Düşük ya da yüksek tarife hız/paket, hıza göre değil tarifedeki ücretine göre değerlendirilecektir.
 • Kotalı internet paketi sizin için yeterli değilse kotanızı arttırabilir ya da sınırsız internet tarifesine geçiş yapabilirsiniz.
 • 36 TL bağlantı ücreti ayda 3 TL taksitle 12 ay boyunca TTNET faturasına yansıtılır.

Kampanyada telefonsuz internet seçimi yapan abonelerimiz telefonsuz internet abonelik işlemlerini online abonelik formundan yaptırabilirler.

 

12 Ay Taahhütlü İnternet Kampanyası Tüm Tarifeler

Tarife Paketleri Bağlantı Hızı Aylık kullanım Kota Kampanyalı Tarife Kampanyasız Tarife
NET6 8 Mbps’ye kadar 6 GB TL 22 x 12 ay TL 33
NETLİMİTSİZ 8 Mbps’ye kadar Limitsiz TL 44 x 12 ay TL 63
NETLİMİTSİZ Plus 8 Mbps’ye kadar Limitsiz TL 62 x 12 ay TL 93
8LİMİTSİZ 8 Mbps Limitsiz TL 81 x 12 ay TL 119
NET12 8 Mbps’ye kadar 12 GB TL 32 x 12 ay TL 45
ULTRANET 5 16 Mbps’ye kadar 5 GB TL 23 x 12 ay TL 34
ULTRANET LİMİTSİZ 16 Mbps’ye kadar Limitsiz TL 49 x 12 ay TL 68

Adsl Aboneliği ile ilgili aramalar

 • 12 ay taahhütlü internet
 • 12 ay taahhütlü internet kampanyaları
 • ttnet 44 tl
 • ttnet 22 tl
 • ttnet 12 ay taahhütlü internet

ADSL Başvurusu

ADSL aboneliği

TTNET Adsl abneliği için online başvuru platformunu açmış bulunuyor. Adsl abonesi olmak için başvurunuzu tek bir form ile yapmak ve hızlı geri bildirim almak artık mümkün. İnternet hizmetini Türkiye’yi internet ile tanıştıran TTNET‘den almanız bizce en doğrusu.TTNET firmasının alt yapısını kullanarak bu hizmeti veren farklı bir kaç firma daha var. Ama en iyi destek ve

Hemen Başvur »

TTNET ADSL Tarifeleri

2013-adsl-tarifeleri

TTNET ADSL tarifeleri telefonlu ve telefonsuz olarak ikiye ayrılmıştır. Telefon aboneliğiniz varsa ve internet bağlatmak istiyorsanız TTNET ADSL NET paketlerini tercih etmelisiniz. Telefon aboneliği olmadan internet kullanmak istiyorsanız TTNET YALIN NET tarifelerinden size en uygun olan ADSL tarifesini seçebilirsiniz. TTNET ADSL TARİFELERİ TTNET NET4 TARİFESİ Tarife Ücreti: 30TL/AY Hız:8 MBPS Kota: 4 GB TTNET NET6

Hemen Başvur »

Fibernet Aboneliği

Fiber internet abonelik

Seçiniz: Adsl abonesi değilim. Adsl abonesiyim. İsim Soyisim Telefon(gerekli) Adres(gerekli) Şehir(gerekli) Gizlilik Politikası’nı Onaylıyorum   Fibernet abonelik hizmeti Türkiye’de ilk olarak TTNET tarafından verilmeye başlanmıştır. Fiber internet 20 Mbps ve üzeri hızlarda ADSL’den çok daha hızlı bir şekilde internete bağlanmanızı sağlamaktadır. Peki Fibernet nasıl bu kadar hızlı bir şekilde internete erişim sağlayabiliyor? Fiber internet neden

Hemen Başvur »