En ucuz sınırsız internet hangisi?

> >

En ucuz sınırsız internet TTNET NETLİMİTSİZ tarifesidir. 50 GB adil kullanım kotası olmasına rağmen aylık ücreti 63 TL dir. Bu kadar ucuz internet paketi var mı ?

En uygun sınırsız internet paketleri şunlardır:

 • TTNET Netlimitsiz
 • TTNET Netlimitsiz Plus
 • TTNET 8 Limitsiz
 • TTNET Yalın Netlimitsiz
 • TTNET Yalın Netlimitsiz Plus
 • TTNET Yalın 8 Limitsiz

D smart, Smile, Biri gibi farklı internet şirketlerinin de muadil internet paketleri vardır. TTNET Netlimitsiz tarifesiyle aynı özelliklere sahip olup daha ucuz olan paketler vardır. Fakat internet bağlantı hızı, sorunsuz teknik destek konularında TTNET kadar iyi hiçbir firma yoktur. TTNET tüm Türkiye’ye destek verirken diğer firmalar 10 da 1 i kadar kullanıcısına bile yeterli destek sağlayamamaktadır. Bu nedenle en ucuz sınırsız internet paketini TTNET‘den satın alabilirsiniz.

TTNET SINIRSIZ İNTERNET TARİFELERİ

TTNET-adsl-tarifeleri

TTNET SINIRSIZ Adsl ve Yalın Adsl tarifelerine yukarıdaki tablodan bakabilirsiniz.

8 Mbps TTNET Sınırsız İnternet aylık 63 TL

8 Mbps TTNET Sınırsız İnternet Plus tarifesinde adil kullanım noktası limiti 100 GB tır. Eğer fazla indirme işlemi yapıyorsanız bu tarifeyi tercih etmelisiniz. Aylık ücreti 93 TL dir. Adil kullanım noktasını geçtiğinizde hızınız 3 Mbps’ye düşürülmektedir.

Sınırsız internet kullanırken herhangi bir hız düşüklüğü istemiyorsanız TTNET 8Limitsiz tarifesine abone olabilirsiniz.  Aylık 119 TL ödeyerek sınırsız internet paketini kullanabilirsiniz.

En uygun sınırsız Yalın internet paketi hangisidir?

Yalın internet paketlerinde de sınırsız seçenekleri bulunmaktadır. En uygun ve en çok tercih edilen Yalın sınırsız internet paketi : Yalın Netlimitsiz. Aylık ücretler TTNET Adsl tarifeleriyle aynıdır. Ek olarak 15 TL erişim ücreti yansıtılmaktadır.

 

Adsl Aboneliği ile ilgili aramalar

 • ucuz internet
 • en ucuz internet paketi hangisi
 • en ucuz internet hangisi
 • en ucuz internet paketleri
 • en ucuz sınırsız internet hangisi 2013

ADSL Başvurusu

ADSL aboneliği

TTNET Adsl abneliği için online başvuru platformunu açmış bulunuyor. Adsl abonesi olmak için başvurunuzu tek bir form ile yapmak ve hızlı geri bildirim almak artık mümkün. İnternet hizmetini Türkiye’yi internet ile tanıştıran TTNET‘den almanız bizce en doğrusu.TTNET firmasının alt yapısını kullanarak bu hizmeti veren farklı bir kaç firma daha var. Ama en iyi destek ve

Hemen Başvur »

TTNET ADSL Tarifeleri

2013-adsl-tarifeleri

TTNET ADSL tarifeleri telefonlu ve telefonsuz olarak ikiye ayrılmıştır. Telefon aboneliğiniz varsa ve internet bağlatmak istiyorsanız TTNET ADSL NET paketlerini tercih etmelisiniz. Telefon aboneliği olmadan internet kullanmak istiyorsanız TTNET YALIN NET tarifelerinden size en uygun olan ADSL tarifesini seçebilirsiniz. TTNET ADSL TARİFELERİ TTNET NET4 TARİFESİ Tarife Ücreti: 30TL/AY Hız:8 MBPS Kota: 4 GB TTNET NET6

Hemen Başvur »

Fibernet Aboneliği

Fiber internet abonelik

Seçiniz: Adsl abonesi değilim. Adsl abonesiyim. İsim Soyisim Telefon(gerekli) Adres(gerekli) Şehir(gerekli) Gizlilik Politikası’nı Onaylıyorum   Fibernet abonelik hizmeti Türkiye’de ilk olarak TTNET tarafından verilmeye başlanmıştır. Fiber internet 20 Mbps ve üzeri hızlarda ADSL’den çok daha hızlı bir şekilde internete bağlanmanızı sağlamaktadır. Peki Fibernet nasıl bu kadar hızlı bir şekilde internete erişim sağlayabiliyor? Fiber internet neden

Hemen Başvur »