TTNET Net Limitsiz Tarifesi

TTNET NETLİMİTSİZ paketlerine 31 Mart’a kadar ilk 10 ay %50 indirimli şekilde abone olmak istemez miydiniz? 2 yıl taahhüt veren yeni TTNET aboneleri için kaçırılmaması gereken bir kampanya… TTNET net limitsiz paketleri hem ADSL, hem Yalın İnternet, hem de Fiber İnternet aboneliği başlatmak isteyenler için çok sayıda seçenek sunuyor. Her türlü bütçeye hitap eden TTNET net limitsiz paketlerinden birine abone olarak yalnızca birkaç gün içerisinde evinize internet bağlanmasını sağlayabilir, ay boyunca sınırsız internet, dizi, film ve müzik keyfi yaşayabilirsiniz. Üstelik inanılması güç ücretler karşılığında…

Limitsiz internet kullanımında adil kullanım kotasını geçtiğinizde hızınızın 3 Mbps düşeceğini unutmayınız.

Sınırsız İnternet Fiyatı

ADSL kampanyası dahilinde sınırsız internet aboneliği başlatmayı düşünenler, TTNET NETLİMİTSİZ aylık 63 TL ile 119 TL arasında değişen ücretlerle başvuru yapabilir. 8 Mbps’e kadar yüksek bağlantı hızına olanak tanıyan bu paketlerden birine abone olduğunuz takdirde indirme miktarınız AKN’yi aştıktan sonra bağlantı hızınız 3 Mbps’e düşer fakat ay boyunca sınırsız internet kullanımına devam edersiniz.

Yukarıdaki tüm bilgiler Yalın ADSL aboneliği başlatmak isteyenler için de geçerlidir Ücret ve AKN uygulamaları ADSL paketleri ile Yalın ADSL paketleri arasında değişiklik göstermemektedir.

Fiber hızda internet arayanlar için de TTNET net limitsiz paketleri mevcut. TTNET FİBERNET paketleri ile limitsiz internet imkanına sahip olmak isteyenlerin de aylık 69 TL ile 119 TL arasında değişen ücretler ödemesi gerekmekte. FİBERNET paketleri ile 100 Mbps’ varan hızlarla internet keyfi yaşamak için online internet başvurusu yapmanız yeterli olacaktır.

Adsl Aboneliği ile ilgili aramalar

  • netlimitsiz
  • netlimitsiz tarifesi
  • ttnet yaln netlimitsiz
  • TTNET Netlimitsiz tarifesi aylık 63 TL
  • net limitsiz akn

Bir Cevap Yazın